GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tanıtım Standı Nedir?

Tanıtım standı nedir? insanların yoğun bulunduğu mekanlarda reklam, tanıtım ve potansiyel müşterilere ürün deneme fırsatı verilmesi amacıyla kurulmuş reklam standlarıdır. Point of Purchase (POP) satın alma noktası olarak ifade edilen noktalara kurulur, örneğin alışveriş merkezleri girişi, market reyonları önü, metro giriş ve çıkışları, konser giriş ve çıkışları gibi noktalar tanıtım standı kurmak için uygun noktalardır.

Türkiye'de genellikle gıda ürünü ikramı olarak kullanılmaktadır, market alışverişi yapan insanlara yeni bir ürün denemeleri için ücretsiz ikram verilmesi marka için etkili bir pazarlama oluşturmaktadır. Yoğun olarak insanların geçtiği noktalarda marka bilinirliği artmakta ve müşteriler ürünlerinizi ücretsiz deneme fırsatı bulabilmektedir.

Daha etkili bir tanıtım için yapılması gereken baskılı bir tanıtım standı kullanılması ve eksta olarak arkada bir örümcek standın yer alması göz dolduran bir görsellik içerir ve müşterileri daha fazla çeker. 

Tanıtım standı diğer isimleriyle fasülye stand, kare tanıtım standı, oval tanıtım standı, tattırma standı, ikram standı, avm standı, portatif stand, teşhir standı.fasulye stand, tattırma standı veya promasyon standı , diyede adlandırılır

Markanızın görünürlüğünü arttırmak, etkili ve ucuz pazarlama faaliyeti yapmak için tanıtım standı sizin için mükemmel bir araç.

Fasülye stand, tanıtım standı fiyatları için derya reklam sitemizi ziyaret edebilir veya ofisimize gelebilirsiniz.

07.12.2019

Anasayfa | Hakkımızda İletişim | Gizlilik Sözleşmesi | Üyelik Sözleşmesi | Satış Sözleşmesi İptal / İade Koşulları

Türkiye'nin en büyük reklam ve dijital baskı merkezi
Derya Reklamcılık Ltd.Şti. © Copyright 1995 - 2021
Dijital Baskı, Roll up, uyarı levhaları, ikaz levhalarıalüminyum çerçeve, örümcek stand tanıtım Standı
 

Dijital baskı

Reklam

dijital baskı

reklam

tabela
DMCA.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.